Челзи Девејн Папагал Љубовници Волна Област Килим, Црна, 6'9'

Челзи Девејн Папагал Љубовници Волна Област Килим, Црна, 6'9'

Во магацинот.
DEN 551.68
Тековен:

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.Челзи Килим Колекција. Стилски додаток за секоја соба. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Рака Закачена Во Кина. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Висина на купот : 0,25 инчи. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата