Мажи 6. оз. Бифи-Т СО Џеб 5190П

Мажи 6. оз. Бифи-Т СО Џеб 5190П

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Ханес Бифи-маица. Повеќе од 35 години, тој го поставува стандардот за удобност и квалитет На Маичката. Денес е подобро од било когаˆ' потрајни, и со уште помалку намалување. Ултра мекиот премиум памук се чувствува одлично против вашата кожа.Практични џебни акценти со 5 точки горниот лев граден кош.Лентата од ткаенина без шафе ги зајакнува вратот и рамената.Поставете Рамно ребро-плетената јака ја одржува својата форма измијте после миење.Издржливи двојни шевови облоги ракави и долниот раб.Целосното сечење обезбедува попространо вклопување.Перење. Ханес Менс 6.1 мл. Бифи - Т СО Џеб 5190П (5 ПАКЕТ).

Параметри на производот

Стоката во категоријата