Хановер Традиции 9-Парче Јадење Во Собата Во Црвено Со Вртливата Рокери, Клупи, и 60 84 Фрлија Врвот Трпезариска Маса

Хановер Традиции 9-Парче Јадење Во Собата Во Црвено Со Вртливата Рокери, Клупи, и 60 84 Фрлија Врвот Трпезариска Маса

Во магацинот.
DEN 12159.84
Тековен:

Истакнете го вашето гостопримство на отворено со Традициите 9-парче јадење на отворено од хановер. Способен за удобно седење до 12 гости, овој екстра голем сет за јадење вклучува 6 амортизирани вртливи рокери, две клупи и масивна трпезариска маса од 60" х 84". Сите клупи и столови вклучуваат кадифени перничиња за седишта за да обезбедат дополнителна удобност во текот на оброкот. Издржливите рамки се изградени до минатата година по година, користејќи алуминиум од надворешен степен и завршница заштитена од временските услови. Големата табела 60" х 84 " има елегантен лиен врв со решетки и детали за лизгање што се движат низ горниот дел. Уживајте во мирот знаејќи дека овој комплет е исклучително низок за одржување и ќе им обезбеди на вашите гости најдобро сместување под сонцето. 9-парче јадење во собата Од Колекцијата Традиции. Комплетот вклучува 6 вртливи рокери, 2 клупи, 8 перници и ТРПЕЗАРИСКА маса XL. Изработени со надворешни материјали кои се дизајнирани да траат на отворено. Издржливи, алуминиумски рамки се природно отпорни на ' рѓа и ниско одржување. Бронзената завршница нанесена со масло обезбедува дополнителна заштита на отворено. Вртливите рокери имаат спин од 360 степени и нежни перформанси на лулка. Фрлија-акценти скролувајте низ задниот дел на секој стол и маса. Плишаните перници за седишта се состојат од пена и мека олефинска ткаенина. Перниците брзо се сушат, отпорни на дамки и ја одржуваат својата оригинална форма. Боја на перница : Црвена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата