Гудкок Фрижидер Термометар, Брои

Гудкок Фрижидер Термометар, Брои

Во магацинот.
DEN 166.88
Тековен:

Добар Готвач Термометар За Фрижидер-Вредносно Пакување од 4 Термометар, Фрижидер/Замрзнувачпрецизност. Температурен Опсег : -20 степени - 80 Степени F/-37 степени - 26 степени C. Лицето ротира за гледање од било кој агол. Индикатор за безбедна храна. Тестирано и сертифицирано Од Нсф Интернешнл. НСФ компонента. Компанијата За Јавно Здравје И Безбедност. 100% гаранција За Задоволство. Произведено Во Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата