Модвеј Приватна Црна Нерѓосувачки Челик Тапациран Ткаенина Контра Столче Во Црна Беж

Модвеј Приватна Црна Нерѓосувачки Челик Тапациран Ткаенина Контра Столче Во Црна Беж

Во магацинот.
DEN 2399.84
Тековен:

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија Со Приватност. Столче за кујнски шалтер глам деко, приватни карактеристики мек и издржлив тапацир од ткаенина за рационализиран модерен изглед. Оваа столица со висина на шалтер се потпира на елегантна мат црна геометриска основа од нерѓосувачки челик со потпирач за нозе што ќе го подигне вашето искуство за јадење. Не е потребно собрание. Контра Столче Тежина Капацитет : 331 фунти. МОДЕРНА СТОЛИЦА ЗА ШАЛТЕР-Воведете глам деко стил во вашата кујна или трпезарија Со Приватност. Ретро модерните акценти, мат црниот метал и мекиот тапацир му даваат гроздобер гламур на оваа шалтерска столица. ТАФТУВАНА КОНТРА СТОЛИЦА-Се Појавува и елегантна и неверојатно смела, оваа тапацирана столица има бисквит тафтинг и ја модернизира основата на санки со својата геометриска црна рамка од нерѓосувачки челик. ТКАЕНИНА БАР СТОЛЧЕ-Богата со глам деко стил, овој тапациран контра-висина бар столче е покриен со мека полиестерска ткаенина во текот на еден слој на густа пена подлога за премија удобност и поддршка. МЕРЕЊА НА КОНТРА СТОЛИЦА-Приватноста е привлечна шалтерска столица околу маса или кујнски остров со контра висина. Димензии : 19 "L x 23" W x 36.5 " H; Ограничување На Тежината : 331 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата