Тренер Платина Парфем, Келн За Мажи, 3. оз

Тренер Платина Парфем, Келн За Мажи, 3. оз

Во магацинот.
DEN 600.00
Тековен:

Лансиран од дизајнерската куќа На Тренерот. Овој мирис е мешавина од свежи, зачинети, слатки, прашкасти, сложени и волшебни. Овој дрвенест зачинет мирис има мешавина од зачинети ноти, кедар, пачули, килибар, смирна, лабданум и сандалово дрво. Врвни Белешки : Црн пипер, ананас и бобинки од смрека. Срцеви Белешки : Мудрец, Здравец и Кашмир. Основни Белешки : Пачули, ванила, Кожа и сандалово Дрво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата