Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Четкан Полиран Црн Ип Текстура Прстен

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Четкан Полиран Црн Ип Текстура Прстен

Во магацинот.
DEN 1055.84
Тековен:

Класично стилизирана, оваа лента од нерѓосувачки челик ќе направи одличен додаток на вашата колекција. Привлечни црни детали со текстура обложена со ип и богата четкана завршница даваат машки и елегантен изглед на оваа лента од 8 мм. Достапно е во големина на прст 11.Метална Тежина : 9,61 грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбена Лента Накит Завршница : Текстура, Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бело Обложување : Црна ип-позлатена ширина на лентата : 8ммринг Големина : 11 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик Четкани Црна Ip Текстура Прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата