Кофа О ' Монистра, Мулти-Микс, Асстд Големини, оз, на 5

Кофа О ' Монистра, Мулти-Микс, Асстд Големини, оз, на 5

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Занаетчиските мониста од Хиглос доаѓаат во огромен спектар на форми, бои и опции за пакување. Вклучена е и нишка за монистра. Пакетот содржи 4оз мулти-мешавина на монистра. Пакет од 5 пакувања. * Вклучена еластична нишка • Избрани форми и големини • Секоја кофа содржи 4 млека монистра, вкупно 5 кофи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата