Сидро Доан Мотор Монтирање Одговара изберете: 2003-ГМЦ ПРАТЕНИК, 2003-ШЕВРОЛЕТ ССР

Сидро Доан Мотор Монтирање Одговара изберете: 2003-ГМЦ ПРАТЕНИК, 2003-ШЕВРОЛЕТ ССР

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Монтирањето На Моторот е за поддршка на моторот и придушување на вибрациите. Секоја монтажа е специјално дизајнирана и дизајнирана според стандардите НА ОЕМ. 03-06 Исузу; 03-09 Шевролет; 03-09 ГМЦ; 04-07 Буик; 05-09 Сааб Со Години : 2003-2009. Тежи 3 килограми (приближно). Хидраулични.

Параметри на производот

Стоката во категоријата