7 Зебра Печати Хартија Десерт Плочи, 8ct

7 Зебра Печати Хартија Десерт Плочи, 8ct

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Домаќинот на вашата следна забава ќе биде едноставен со нашите удобни Чинии За Десерт Со Печатење Зебра. Нашите забавни чинии за десерти од хартија се совршени за послужување предјадења и десерти на гостите на роденденската забава на која било девојка, моминска вечер или настан за ноќно излегување на девојчиња. Овој пакет од Осум Плочи За Торта Со Печатење Зебра има дијаметар од седум инчи и е погодно за еднократна употреба, што го прави чистењето по забавата едноставно. Координирајте ги Нашите Чинии За Торта Од Хартија За Печатење Зебра со други материјали за забави За печатење Зебра и украси за забави во цврста боја за дива и шарена пригода. Плочите за Торта со Печатење зебра се продаваат во пакување од осум. 7 " Зебра Печатење Партиски Плочи : Пакет од 8 Зебра Печатење Десерт Плочи. Зебра Печатење Торта Плочи мерка 7" во. Идеален за сервирање десерти и предјадења. Садовите за еднократна употреба го олеснуваат чистењето по забавата. Совршен за роденденска забава на секоја девојка, момински забави, ноќно излегување на девојки или забава со тематски печатење зебра.

Параметри на производот

Стоката во категоријата