104017hd Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1984-CHEVROLET КАВАЛЕР, 1995-ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН

104017hd Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1984-CHEVROLET КАВАЛЕР, 1995-ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН

Во магацинот.
DEN 1043.36
Тековен:

Гсп тркала лого и центар собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство на тркала лого и центар собранието е за речиси секој автомобил на патот денес. Гсп лежиштето на тркалата и склопот на центарот се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Дизајниран со суров челичен материјал кој ги исполнува или надминува стандардите за производство на долготраен работен век. Сите склопови на центри минуваат низ процес на вакуумска вулканизација за да го подобрат структурниот интегритет на заптивката и гумените компоненти. Топчестите лежишта се распоредени токму до соодветното растојание за непречено вртење и отпорност на триење. Висококвалитетната гума ги оптимизира перформансите и издржливоста на заптивките од високи температури и атмосферски влијанија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата