Мек Сапун Ограничено Издание Јаболко Течен Сапун За Раце, 7. оз

Мек Сапун Ограничено Издание Јаболко Течен Сапун За Раце, 7. оз

Во магацинот.
DEN 95.52
Тековен:

Бренд #1 течен сапун за раце (1). Сапунот За Раце Со ограничено издание на мек сапун ќе ја донесе разиграната суштина на падот до вашите прсти. Препуштете се на вашите сетила со волшебниот мирис на нашиот есенски мирис. Ова ограничено издание сезонски сапун е инспириран од чуден дух на fall. Шармантното пакување предизвикува сеќавања на радосни свечености на жетвата. Овој прекрасен сапун за раце со мирис на fall ќе предизвика радост и ќе ви го разубави денот. Овој производ ги мие бактериите и е совршен за уживање во есенската сезона! Нашата дерматолог тестирана формула и помага на кожата да ја задржи својата природна влага и е без парабени и формулирана без фталати. Здравствените агенции препорачуваат миење раце со сапун и чиста проточна вода 20 секунди за миење нечистотија и бактерии. Донесете сезонска радост во вашиот мијалник! Совршено е за употреба во кујна, бања или на кое било друго место каде што сакате да додадете допир на пад во вашата рутина. Па, зошто да не се почестите со нашето ограничено издание есенски сапун за раце и да уживате во сезоната во потполност? Резервирајте сега додека траат залихите и внесете малку забава во вашата дневна рутина!(1) делумно Врз основа на податоците пријавени од нилсен преку Својата Услуга За Следење На Пазарот За Категоријата Течен Рачен Сапун за периодот од 52 недели што завршува 07/01/23, За целиот излезен пазар. Авторски Права ● 2023 Нилсен. Еден 7.5 мл пумпа шише Мек Сапун Ограничено Издание Јаболко Течен Сапун За Раце. Бренд #1 Течен Сапун За Раце (1). Мирисот на јаболко предизвикува радост и ви го разубавува денот. Дерматолог тестирана формула ја задржува природната влага на кожата. Без парабени и формулирани без фталати. Здравствените агенции препорачаа миење раце со сапун и чиста проточна вода 20 секунди за миење нечистотија и бактерии. Разновиден сапун за кујна, бања или кој било друг простор на кој му треба допир на есенска забава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата