Ахим Живеат, Љубов, Се Смеат Прозорец Завеса Валанс - - Јаглен

Ахим Живеат, Љубов, Се Смеат Прозорец Завеса Валанс - - Јаглен

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Во Живо, Љубов, Смеа Прозорец Завеса Валанс составува убави, печатени зборови и печатени ткаени карирани, сигурно ќе инспирира секоја соба.  Полиестерската ткаенина има суптилна ткаена текстура и може да се пере во машина.  Неговиот џеб од прачка од 1,5 инчи за лесна инсталација на која било стандардна или декоративна прачка, под еден инч во дијаметар.  Валанс мери 58 инчи на 14 инчи и е исто така достапен за купување како ниво и валанс сет.  Прачка џеб 1,5 инчи. Вклучен е еден Валанс. Полиестер За Филтрирање На Светлина. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата