Stansport SOLAR LED Фенер За Складирање Шише-Зелена

Stansport SOLAR LED Фенер За Складирање Шише-Зелена

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Шишето ЗА Складирање На Фенери СО СОЛАРНА ЛЕР од Станспорт обезбедува повеќе функции, како и три режими на осветлување за рекреација или итни случаи. Наполнете ја светлината со соларна енергија или USB. Шишето ЗА Складирање Фенери СО СОЛАРНА ЛЕР потоа може да се користи за полнење мобилни телефони и други уреди со вклучениот USB кабел. Тежи само 7 унци со вградена батерија на полнење која произведува светлина 5 часа високо кога е целосно наполнета. 3 режими на осветлување за рекреација на отворено и итни случаи. Соларна енергија или USB полнење (вклучен USB кабел). Соларна светилка за полнење. Склоплива и мала тежина. Работи одлично како шише ЗА складирање НА ЛЕР расположение светлина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата