Женска Фе2093-54е Парадигма Еко-Диск Црно Бирање Роза Злато Челик Нараквица Часовник

Женска Фе2093-54е Парадигма Еко-Диск Црно Бирање Роза Злато Челик Нараквица Часовник

Во магацинот.
DEN 1004.64
Тековен:

Граѓанска Парадигма Црно Бирање Дами Од Нерѓосувачки Челик Гледајте фе2093-54Е. 29 мм розово злато-тон нерѓосувачки челик случај со црно бирање и минерален кристал. Розова злато тон раце и индекс час маркери. Логото под позицијата 12 часот. Раце : часови, минути и секунди. Дебелина на куќиштето од 13 мм. притисни / повлечете круна. 16 мм розова златен тон нерѓосувачки челик нараквица со преклопување над затворач. Еко возење движење и отпорни на вода до 50 метри. Стил : секојдневни часовници. Еко-диск серија. Граѓанска Парадигма Црн Бирање Нерѓосувачки Челик Дами Види FE2093-54 E.

Параметри на производот

Стоката во категоријата