Исцелување Хандшх Женски Слоун 4-Џебен Врв За Чистење

Исцелување Хандшх Женски Слоун 4-Џебен Врв За Чистење

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Исцелување Раце HH360 2264 Слоун 4-Џеб, Инспириран Од Атлетика, Кросовер Врв На Деколте Во Форма На V За Жени - Медицински Пилинг За Атлетско Вклопување Врвен АТЛЕТСКИ ДИЗАЈН и КРАЈНО ИСТЕГНУВАЊЕ : Нашиот врв на Слоун ви го дава изгледот што го сакате со крајна растегливост за сите ваши потреби. Одликувајќи се со ласкаво атлетско вклопување со Деколте во Форма На V, ткаенината за истегнување од 360 степени ќе биде во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (врз основа на мала големина) : 26,5". МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Миење и Носење", овој врв има предни и задни панели за принцези со детали за шиење со рамен брава и странични процепи кои обезбедуваат супериорно вклопување и движење. Додавајќи допир на разноврсност на вашата униформа, овој Врв на Вратот лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : врвот за медицински пилинг Слоун има три џебови за режа и еден внатрешен контрастен мрежест џеб со големина на мобилен телефон, совршен за скоро секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата