WonderWink WonderWink ПРО 5419-Женски Плетени Половината Карго Чистење Панталони

WonderWink WonderWink ПРО 5419-Женски Плетени Половината Карго Чистење Панталони

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Вондервинк ПРО Е "Дизајниран да Работи". Со леснотија на грижа можете да се мијат, носат и одат. Со полиестер, вискоза и спандекс ткаенина можете да очекувате целодневна удобност. Оваа неверојатна панталона има повеќе џебови за корисност и обоена лента за појас на јазол за удобност. Модерното вклопување е пресечено поблиску до вашата форма за ласкав и контурен изглед без да се жртвува удобноста Женско Модерно Вклопување и Вистинско-Плус Вклопување |19 Инчи Обоени за Да Одговараат На Флексибилен Плетен Појас |Носители На Везови Со Лого На Вондервинк Левата Страна |2 Џебови За Сечење И 2 Товарни Џебови |Носители На Комунални Јамки Од Десната Страна |2 Инчни Странични Отвори На Полите |64% Полиестер / 32% вискоза / 3% спандекс женско модерно вклопување и вистинско-плус вклопување. 1,5 инчи Обоени За Да Одговараат На Флексибилна Плетена Лента за Половината. Вондервинк Логото Носителите Вез Левата Страна. 2 Исечени Џебови и 2 Товарни Џебови. Носители На Комунални Јамки Десен Страничен Спој. Должини На Рабовите : Редовни 31", Ситни 28,5", Високи 33".

Параметри на производот

Стоката во категоријата