влажни n Диви Фантазија Креаторите Пан Сенка Палета, Ковчегот Пауза

влажни n Диви Фантазија Креаторите Пан Сенка Палета, Ковчегот Пауза

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Ќе бидете духовница со најмногу оваа Ноќ на Вештерките со нашата извонредна Палета на Сенки за Очи од 10 Тави специјално курирана со макабрна мешавина од жестоки вечерни задебелени букви и дневни неутрални нијанси дизајнирани да се носат сами, или комбинирани за единствен мистичен, магичен изглед. Палетата содржи 10 посакувани заситени во боја, треперлив пигмент и мат неутрални преодни нијанси. Многу мешавина, овие нијанси се лизгаат како путер и може да се носат влажни или суви. Дизајниран со 10 заситени бои, треперливи и мат преодни нијанси. Вклучува мешавина од сончеви вечерни задебелени букви и дневни неутрални нијанси. Може да се носат сами или да се комбинираат за многу единствени изгледи. Високо мешавина формула. Без суровост, без глутен и без мирис.

Параметри на производот

Стоката во категоријата