Радијален Шампиро HPY 235 65R 108v XL Перформанси Гума Одговара: 2017 - HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX

Радијален Шампиро HPY 235 65R 108v XL Перформанси Гума Одговара: 2017 - HONDA CR-V EX, Honda CR-V LX

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи сепак ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашите control.GT Радијален Шампиро HPYFEARTECTURES И Придобивкиодморена контрола на летното време намалено ниво на бучава на патиштата перформанси со голема брзина преглед gt Radial Champiro HPY е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци.(повеќе..) Големина : 235/65Р17. Сезона : Лето. Перформанси : Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата