Лорел Бурч ЛБС-154б Автентична Свила Уметност Шамија, Виножито Коњи

Лорел Бурч ЛБС-154б Автентична Свила Уметност Шамија, Виножито Коњи

Во магацинот.
DEN 207.68
Тековен:

Лорел Бурч шалови-Виножито Коњи Со/Раб ЛОРЕЛ БУРЧ-Шалови. Автентични свилени уметнички шалови елегантно создадени и потпишани од Лорел Бурч. Завиткајте еден околу половината или завиткајте го преку рамената. Овие прекрасни дизајнерски шалови 53х11во ќе го разубават нечиј ден! Достапно во различни фасцинантни дизајни на Лорел Бурч : секој се продава одделно. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата