Декмод Внатрешен Кафеав Метал Крајбрежен Знак Ѕид Декор

Декмод Внатрешен Кафеав Метал Крајбрежен Знак Ѕид Декор

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Користете го овој сет од 2 во 1 весла како висечки ѕидни декори, како дводелен потпрен на ѕидниот под или како посебни аголни украси. Веслата се навртуваат на метална решетка со заби за закачување. Полиран наутички дизајн кој одговара на спални соби во крајбрежен стил, хоби соби и дневни соби го покрива телото на МДФ на секое парче. Забележете дека овие весла се изградени само за украсни цели и не се професионални. Веслата висат на ѕидот преку метал од со подлоги со заби. Погоден само за внатрешна употреба. Типографијата вклучува "Плажа" и " Опушти се". Оваа ставка доаѓа испорачана во еден картон. Декмод Внатрешен Кафеав Метален Крајбрежен Ѕид Декор изграден е крајбрежен инспириран простор околу идејата за опуштена, безгрижна атмосфера. Ѕид декор е направен од цврсто железо, И МДФ за издржлива рамка. Весла ѕид декор карактеристики две кафеави дрвени парчиња со син текст и монтирани на матирана сива мрежа. Дрвени весла ѕид декор нагласува две кафеави лопатки означени со" плажа "и" се релаксираат " со користење на матирана сива жица мрежа. Оваа ставка е со димензии 40 " Л Х .5 "В Х 12,5" Ч И тежи 3,8 килограми. Ова кафеаво дрво весла ѕид декор монтира преку сива правоаголник мрежа рамка. Избришете ја со сува крпа. Овој крајбрежен ѕиден декор е изграден со заварена жичана мрежа која држи две дрвени весла преку завртки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата