Мотор ВПТ - Конектор За Помош За Паркирање Одговара изберете: 2013,2017-ФОРД БЕГСТВО

Мотор ВПТ - Конектор За Помош За Паркирање Одговара изберете: 2013,2017-ФОРД БЕГСТВО

Во магацинот.
DEN 399.20
Тековен:

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Комплетите за мотоцикли се единствените пигтили препорачани Од Компанијата Форд Мотор.Секој комплет за пигти вклучува се што е потребно за да се направи целосна поправка; вклучувајќи : жици за жици; Цевки за Намалување На Топлина; споеви На Задник; сите комплети За Пигтили вклучуваат ое конектори.Мотоцикл нуди речиси 900 комплети за пигтили кои ги исполнуваат строгите спецификации на форд инженеринг и се дизајнирани да ги поправаат фабричките ремени со фабричка компонента. Мотор СПТ-1301 Сензор За Помош За Паркирање Конектор Одговара Изберете : 2013,2017-2019 ФОРД БЕГСТВО 2014-2019 ФОРД ФУЗИЈА 4 Цил 1.5 Л 2014-2019 ФОРД ФИЕСТА 2015-2018 ФОРД ТРАНЗИТ 2014-2016 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ 2017-2023 ФОРД Ф150 раптор И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ го вашето возило во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата