Мулти Обоени Боа Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Мулти Обоени Боа Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Тема : - Дивиот Свет.5 " D - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -48". - Професионално раката се протегала. Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 18"". Големина 48 "H x 48" W x 1. - Вклучува сертификат за автентичност .5 ' D Целокупната Висина-Врвот До Дното : 32'''.5 " D-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -48".5'') : Мали 18''-24''.5 ' ' D) : Голем 33''-40''.

Параметри на производот

Стоката во категоријата