Apple iPhone XR 64GB AT&T Заклучен 4g LTE Телефон w 12mp Камера-Бело

Apple iPhone XR 64GB AT&T Заклучен 4g LTE Телефон w 12mp Камера-Бело

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Течна Мрежница-Воведување на најнапредниот ЛЦД во индустријата. Целосно нова Течна Мрежница. Иновативниот инженеринг овозможува истегнување на екранот во аглите. Резултатот е дизајн на целиот екран - нашиот најголем ЛЦД досега во i Phone-кој сепак удобно се вклопува во вашата рака. Сликата вреди трилион операции. Системот за Камера Iphone Xr ја искористува невидената моќност на Нервниот Мотор и неговата способност да изврши пет трилиони операции во секунда. Заедно со ИНТЕРНЕТ ПРОВАЈДЕРОТ дизајниран од Apple, работи како најбрзиот асистент на фотографот во светот за да ви помогне да ги претворите вашите слики во showstoppers. Сосема ново ниво на интелигенција. Биониката А12, со Нашиот Нервен Мотор од следната генерација, обезбедува неверојатни перформанси. Користи машинско учење во реално време за да го трансформира начинот на кој доживувате фотографии, игри, зголемена реалност и многу повеќе. Безбедноста е едноставна. Лицето ПОВТОРНО го измислив начинот на отклучување, најавување и плаќање. Некои од нашите најсофистицирани технологии - системот На вистинска длабочина на камерата, Безбедната Енклава и Нервниот Мотор-ја прават најсигурната автентикација на лицето досега на паметен телефон. И уште побрзо и полесно за употреба. Се спротивставува на водата и прашината. Најтрајното предно стакло на паметен телефон, запечатено и прецизно опремено со алуминиумска лента од воздушна класа, помага да се создаде куќиште отпорно на вода до 1 метар 30 минути. i Phone Xr дури и се спротивставува на истурање Од Кафе, Чај, Сода и многу повеќе. Apple i Phone XR 64 GB AT&T Заклучен 4g LTE Телефон w/ 12mp Камера - Бела (Сертифицирана Користена).

Параметри на производот

Стоката во категоријата