Црвена Кап® Машка Долга Ракава Луксузна Памучна Кошула Во Тешка Категорија

Црвена Кап® Машка Долга Ракава Луксузна Памучна Кошула Во Тешка Категорија

Во магацинот.
DEN 327.84
Тековен:

Оваа 100% памучна кошула отпорна на брчки секогаш ќе биде подготвена кога е време да одите на работа. Неговата ткаенина од твил е доволно издржлива за да се справи дури и со најтешките индустриски перења и нејзините големи, армирани џебови на градите нудат дополнително складирање за вашите најкористени алатки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Полиестер и поликор нишка на главните рабови. Индустриски перење пријателски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата