Јура Светот: Паднатото Кралство - Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34

Јура Светот: Паднатото Кралство - Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Овој Тренд Меѓународен Јура Светот : Паднато Кралство-Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Јура Свет : Паднато Кралство-Еден Лист Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата