Покривка За Маса, Сина Покривка За Маса, 1 Пакување

Покривка За Маса, Сина Покривка За Маса, 1 Пакување

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Џем Хартија Шарени Правоаголни Хартиени Навлаки за Маса ја прават секоја забава полесна и пошарена. Совршен за координација на бои и теми во боја. Хартиените Чаршафи се за еднократна употреба, така што ќе можете брзо да исчистите по големи забави и настани. Покривките на масата се 54 х 108 инчи (40,5 квадратни метри. нозе). Изберете од 12 различни опции за боја за онаа што најмногу ви се допаѓа. Сина Покривка За Маса. Големина : 54 х 108 Инчи-40,5 Квадратни Стапки (Правоаголник). Количина : Се Продава Поединечно. Чаршавот е направен Од Хартија со Водоотпорна Пластична Обвивка. Одличен прибор за јадење што одговара на вашата шарена тема за секое дружење, забава или настан!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата