Машки Машки рендерирани шорцеви

Машки Машки рендерирани шорцеви

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Удобните, цврсти и функционални, рангираните карго-шорцеви на Georgeорџ се суштински додаток на вашата гардероба со топло време. Изработена во памучна двојка со навестување за ткаенина од истегнување, овие карго шорцеви ќе ве одржуваат слободно додека одите на Крстоносните, дружење со пријателите или легнувате дома. Шест пригодни џебови ги истакнуваат овие машки шорцеви, обезбедувајќи складирање за вашиот телефон, паричник, клучеви и додатоци. Класични, обични и кул, овие шорцеви на овие мажи од Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 товарни џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : јамки за појас. Машки наредени карго шорцеви од Georgeорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата