Возачите Ли летаа за кратко време

Возачите Ли летаа за кратко време

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Температурите растат и сите ги раскинуваат омилените шорцеви на Ли. Нашата сега ажурирана ултра луксузна удобност со Flex-Go, дајте му на вашиот плакар ажурирање што го заслужува со нашите најнови. Одликувајќи се со среден пораст, опуштено вклопување и нашата ултра удобна флексибилна лента за половината, овој товар на товар е летен стил што мора да го има. Неговите џебови во стилот на комунални услуги го олеснуваат чувањето на вашите скапоцености додека сте во движење за да можете да се движите без ограничувања во стил кој секогаш го има грбот. Возачите Ли Флекс да одат на товар на товар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата