Декоративна Крпа За Чај, Престилка Сиетл, Вашингтон, Вселенска Игла И Монорелса, Унисекс, Прилагодлив, Органски Памук

Декоративна Крпа За Чај, Престилка Сиетл, Вашингтон, Вселенска Игла И Монорелса, Унисекс, Прилагодлив, Органски Памук

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Памучна Крпа За Чај : . • 100% органски памук, 180гсм. • 18 х 28 инчи целосна големина. • Јамка со касета во агол за закачување. • Машинско перење и сушење, еднократно. • Печатени во САД со користење на еколошки мастило. Готвење Престилка : . • 10,5 мл органско памучно платно. * Големина од 28" широк и 34 " висок. • Прилагодлива тока на вратот, една големина најмногу одговара, Унисекс. • Двојни предни џебови, простор за држење алатки. • Машина за перење и еднократно користење. • Печатење на слики отпорни на бледнее и безбедно во боја. * Ткаенина Направена Во Индија, печатена во САД користејќи еколошки мастила • . Фенер Прес е динамична уметничка компанија која се надева дека ќе ве поврзе со вашите незаборавни искуства преку нашите уникатни уметнички дела. Со секое Купување Фенер Прес, вие поддржувате уметници и креативци кои длабоко се грижат за нивниот занает и компанија со седиште во Сиетл, која е горда што ги печати нашите производи во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Сиетл, Вашингтон, Вселенска Игла И Монорелса (Престилка Од Памучно Платно, Готвење Во Кујна, Печење, Скара, Унисекс со Џебови), Големина од 28 инчи широка и висока 34 инчи. Прилагодлива тока на вратот, една големина најмногу одговара, Унисекс. Машинско перење и еднократно, Отпорно На Избледување и печатење на слики безбедни во боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата