Сунѓер За Туширање За бања Лесен ЗА Пенење 50гр Топка За Бања Во Форма НА Тиква За Пилинг, Чистење, Жолта+зелена

Сунѓер За Туширање За бања Лесен ЗА Пенење 50гр Топка За Бања Во Форма НА Тиква За Пилинг, Чистење, Жолта+зелена

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

1.Оваа топка за капење има фина мрежа и богато пенење, што е полесно за употреба и може да го зачува вашиот гел за туширање.2.Достапен е врвка за оваа топка за капење, така што е лесен за складирање и заштеда на простор; и има дизајн во форма на тиква, така што е видлив.3.Изработен од јп, овој капут е мек и одличен.4.Постојат бои од кои можете да изберете.5.Тие се производ за лесно пилинг нечистотија и создавање побогати и подолги пени. 1.Оваа топка за капење има фина мрежа и богато пенење, што е полесно за употреба и може да го зачува вашиот гел за туширање. 2.Достапен е врвка за оваа топка за капење, така што е лесен за складирање и заштеда на простор; и има дизајн во форма на тиква, така што е видлив. 3.Изработен од јп, овој капут е мек и одличен. 4.Постојат бои од кои можете да изберете. 5.Тие се производ за лесно пилинг нечистотија и создавање побогати и подолги пени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата