Анвчи Килибар Стакло Сапун Диспензерот 2-Парче Во собата, оз. Пумпа Од Нерѓосувачки Челик Со густо Шише Со Водоотпорна Етикета

Анвчи Килибар Стакло Сапун Диспензерот 2-Парче Во собата, оз. Пумпа Од Нерѓосувачки Челик Со густо Шише Со Водоотпорна Етикета

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Диспензерот ЗА СТАКЛЕН сапун АНВЧИ вклучува 2* премиум дебели килибарни стаклени тегли, 1*Нерѓосувачки Челик Отпорен на Корозија,4* етикети од висока класа. Можете да ја подобрите убавината на секоја просторија во вашиот дом. Со Нерѓосувачки Челик Со Врвен Квалитет и Водоотпорни Налепници, ќе го надополните вашиот домашен декор. Дебел Стаклен Диспензер За Сапун-Изработен од густо, висококвалитетно стакло кое е природно и безбедно за полнење со различни течности за секојдневна употреба на собна температура. Прекрасен антички изглед дизајниран за стилски диспензери за сапун за повеќекратна употреба. Елегантното шише е мек квадрат со заоблени агли за зачудувачко и нелизгачко вклопување. Нашите диспензери за сапун го надополнуваат вашиот дом, кујна и декор за бања, без разлика дали станува збор за излитена шик, куќа на фарма, индустриска мансарда или ултрамодерна. Ув Заштита-Килибарното кафеаво стакло обезбедува ув заштита, особено важно за ароматерапија, етерични масла и хербални третмани за одржување на корисни ефекти. Исто така погоден за секој сапун и може да се користи во течни сапуни, детергенти, лосиони, мешавини од масло за ароматерапија, шампони, миење на телото, сапуни за раце, масла за масажа. Дизајнот за повеќекратна употреба ги прави овие диспензери за сапун премиум зелена алтернатива на контаминираните пластични дозери за сапун. Премиум Црна Пумпа За Диспензерот За Сапун-отпорна на Отпечатоци, цврста пумпа е изработена од врвен нерѓосувачки челик 316 за долготрајна брилијантност што нема да кородира или ' рѓа. Работи непречено и издржливо за прецизно и лесно издавање без влечење. Секој пат ја издава вистинската количина сапун. Нема протекување или капе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата