Училишен Ранец, Ранец За Девојчиња Од Предучилишна Возраст За Шопинг За Патување За Пешачење

Училишен Ранец, Ранец За Девојчиња Од Предучилишна Возраст За Шопинг За Патување За Пешачење

Во магацинот.
DEN 273.92
Тековен:

Функција : 1. Овој унисекс ранец е изработен од висококвалитетно платно, со мазни патенти, еколошки и издржлив.2. Поместените и зајакнати ремени за рамо помагаат да се елиминира стресот, поудобен за носење.3. Многу погоден за патување, пешачење, училиште, шопинг и друга активност, совршен подарок за тинејџери.4. Голем простор за складирање, погоден за складирање на различни видови предмети како што се книги, тетратка, торба со моливи итн.5. Светки декорација на торбата, светла боја, целокупната изгледа извонредна и убава, погодна за деца.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Ранец Материјал : Платно Применлива Возраст : 6 Години +Список На Пакети : 1 х Ранец Голем простор за складирање, погоден за складирање на различни видови предмети како што се книги, тетратка, торба со моливи итн. Поместените и зајакнати ремени за рамо помагаат да се елиминира стресот, поудобен за носење. Многу погоден за патување, пешачење, училиште, шопинг и друга активност, совршен подарок за тинејџери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата