- СОН Мини Зода Порцелан Дифузор

- СОН Мини Зода Порцелан Дифузор

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

ГАРДЕНИЈА-Сон Мини Зодакс Порцелански Дифузор порцелански цвет се протега надолу во течниот мирис и го отстранува мирисот што дифузира во просторијата од површината на порцеланската фигура. Едноставно отстранете го порцеланскиот цвет, истурете го мирисот во стакленото шише, заменете ја порцеланската фигура и седнете и уживајте во мирисот 24 часа на ден со месеци. Димензиите на Порцеланскиот Дифузер се околу 4,25" висок. Димензиите на кутијата за подароци се околу 5 "висок х 5" х 4,75". Доаѓа со 1,7 унци мирис. Дозволете 24 до 36 часа за целосен ефект на мирис. Не ставајте порцелански дифузер на мебел или шалтер без заштитна фиока. Достапни се полнења. ГАРДЕНИЈА-СОН Мини Зодакс Порцелански Дифузор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата