Транспарентни Лепливи Белешки Рампа Водоотпорен самолепливи Проѕирна Боја Меморандум Рампа За Читање,Студирање, Дома, Канцеларија,Училиште

Транспарентни Лепливи Белешки Рампа Водоотпорен самолепливи Проѕирна Боја Меморандум Рампа За Читање,Студирање, Дома, Канцеларија,Училиште

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Опис : . 10-те подлоги транспарентни лепливи белешки треба да пишуваат со маркери на база на масло, моливи, хемиско пенкала.НЕ ЗА ГЕЛ МАСТИЛО ПЕНКАЛА.Изработени од хартија и МИЛЕНИЧИЊА, стапчиња безбедно, отстранува чисто. Користете го долго време и нема да се збрчка и избледи.Лепливата подлога има. силна лепливост, површината може да биде напишана ,вметната постојано. Водоотпорните лепливи јазичиња нема да остават никакви траги од лепак, може да се залепат и исчистат.Оваа самолеплива јасна леплива белешка е 3 х 3 инчи, што е добро за употреба во продавницата. Можеш. залепете ги невидливите белешки каде и да сакате да залепите, како што се белешки за книги, фрижидер, компјутер, работна површина, табла. Исто така, може да се смета за совршен подарок.Сите треба овие транспарентни лепливи белешки, испратете ги на вашите пријатели, деца, партнери, родители,. итн. Спецификации : . Тип : Транспарентни Белешки. Материјал : МИЛЕНИЧЕ. Клучни Зборови : Лепливи Белешки, Влошки, Белешка. Боја О : 10 х Бело. Боја Б : 2 х Бела + 2 х Црвена + 2 х Сина + 2 х Зелена + 2 х Жолта. Големина : 3 х 3 инчи. Карактеристики : Транспарентен, водоотпорен и може постојано да се вметнува. Вклучен пакет : 10 купишта лепливи белешки (50 листови по оџак, вкупно 500 листови, Бојата А & Б се опционални). Изработени од висококвалитетен материјал ЗА МИЛЕНИЧИЊА, непречено пишување, водоотпорен, нетоксичен, без необичен мирис. Врвен квалитет јасно лепливи белешки во собата, водоотпорен, силна леплива способност, отстранува чисто. Проѕирната белешка нема да го замагли текстот на книгата, јасно можете да ја видите оригиналната содржина додека ги читате белешките. Идеален за употреба во училиште, дома или канцеларија. Лесно е да запишете белешка без трајно менување на содржината на книгата. Самостојно картонско сликарство, фрижидер за белешки, учење, семејна меморандумска порака, лесно бришење, меморандумска порака, самолепливи меморандуми, потсетник, подлога за гребење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата