Тркалезна Плажа Пешкир Ќебе Боја Книга За Возрасни И Постари Деца Страница Гроздобер Патување Круг Кружни Крпи Мат Таписерија Плажа Фрли

Тркалезна Плажа Пешкир Ќебе Боја Книга За Возрасни И Постари Деца Страница Гроздобер Патување Круг Кружни Крпи Мат Таписерија

Во магацинот.
DEN 241.44
Тековен:

Големина : 60 инчи Во Дијаметар(1,5 м). Исклучително абсорбента и одлична за бања, плажа, базен, спа центар, сауна. Микрофибер И Издржлив пешкир.Никогаш не исчезнуваат.Светлите бои можат да ве направат светло место на плажата. Фото колаж целосна боја печатење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата