30х Бебе Водоотпорен Лист Влошки За Менување Урина Цртан Филм Еднократно Постелнина За Новороденчиња Подригнување Душек Менување Душек

30х Бебе Водоотпорен Лист Влошки За Менување Урина Цртан Филм Еднократно Постелнина За Новороденчиња Подригнување Душек Менување

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Описr. r. капаците за менување на подлогата се изработени од врвен материјал, издржлив за долготрајна употреба. чувството му овозможува на бебето да има поудобен сон. Производот е водоотпорен, затоа, ќе ви заштеди време за чистење. Оваа водоотпорна подлога обезбедува одлична течна заштита. Совршен за употреба на бебиња или доенчиња.R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : памук.р. - Големина : околу 45 х 30 х 1 см.р. - Изработен од памучен материјал, удобен и издржлив за долготрајна употреба.р. - Печатени со цртан модел,и креативни.р. - оваа водоотпорна подлога обезбедува одлична заштита на течноста . Р. - широка апликација; можете да го користите насекаде се додека имате доволно простор за нејзино тркалање. р. - чувството му дава на бебето поудобен сон . р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 4 х Бебе Менување Влошки. Изработен од памучен материјал, удобен и издржлив за долготрајна употреба. Печатени со цртан модел, и креативни. Оваа водоотпорна подлога обезбедува одлична течна заштита. Широка примена; можете да го користите насекаде се додека имате доволно простор за тркалање. Мекото чувство му дава на бебето поудобен сон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата