Божиќ Кат Мат Удобност Тепих Симпатична Област Килим Фестивал Материјали За Спална Соба Божиќ Кат Мат Удобност Симпатична Удобност Тепих Симпатична Област Килим ?

Божиќ Кат Мат Удобност Тепих Симпатична Област Килим Фестивал Материјали За Спална Соба Божиќ Кат Мат Удобност Симпатична Удобност

Во магацинот.
DEN 1189.44
Тековен:

Карактеристики : 1. Направете го вашиот дом повеќе стилски и удобен со овие издржливи, уникатни, сезонски кујнски душеци. 2. Овие душеци брзо и лесно се чистат, само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за да ја исчистите нечистотијата или остатоците од дворот.3. Погоден за кујна, спална соба, дневна соба, трпезарија, студентска соба, канцеларија, ходник, влез, дрвени подови, свадбена забава, домашен декор, активности на отворено и многу повеќе. 4. Тоа е удобна подлога за стоење, ќе биде вашиот идеален партнер што може да ви помогне да го ослободите заморот на стапалата.5. Исто така, совршен фестивал/подароци за загревање на куќата за вашето семејство или пријател.Забелешка : *Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект*ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Големина : 50*80см60*90см 80*120см Направете го вашиот дом повеќе стилски и удобен со овие издржливи, уникатни, сезонски кујнски душеци. Овие душеци брзо и лесно се чистат, само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за да ја исчистите нечистотијата или остатоците од дворот. Погоден за кујна, спална соба, дневна соба, трпезарија, студентска соба, канцеларија, ходник, влез, дрвени подови, свадбена забава, домашен декор, активности на отворено и многу повеќе. Тоа е удобна подлога за стоење, ќе биде вашиот идеален партнер што може да ви помогне да го ослободите заморот на стапалата. Исто така, совршен фестивал/подароци за загревање на куќата за вашето семејство или пријател.

Параметри на производот

Стоката во категоријата