Примарен Сребрен Сребрен Симбол Пост Обетки

Примарен Сребрен Сребрен Симбол Пост Обетки

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Украсете ги ушите со овие прекрасни сребрени обетки со симбол на тројство. Овие обетки се прицврстени со затворачи за столб и туркање назад за правилно држење. Овие прекрасни обетки додаваат бесконечен стил на секој ансамбл.Метална Тежина : 1,00 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Симболи Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 9мм х 10ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија Сребрена, Цврста, Пост и Туркање Назад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата