Калгаден Ткаенина Куче Џемпер Со Поводник Прстен Зимски Руно Елек Куче Пуловер Јакна Топла Миленичиња Куче Облека За Кученце Мали Кучиња Мачка Чивава Момче

Калгаден Ткаенина Куче Џемпер Со Поводник Прстен Зимски Руно Елек Куче Пуловер Јакна Топла Миленичиња Куче Облека За Кученце

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Quellar руно јакна се изработени од квалитетен поларен руно материјал, кои се меки и пријателски за кожата, нема да ја повредат кожата на кучето, може да се нанесат со доверба; лесните ткаенини не само што му овозможуваат на вашето домашно милениче лесно да се движи наоколу, туку и. 1 х облека за миленичиња облека за кучиња за мали кучиња момче;облека за кучиња;џемпери за кучиња за мали кучиња;џемпери за кучиња;мали џемпери за кучиња за момчиња;облека за кучиња чивава. €●Различни апликации q џемперот од руно за кучиња е погоден за носење миленичиња во различни прилики, како што се секојдневно носење, облека за забави, свадба, патување,фотосесии и роденденска облека, што ги прави вашите миленици удобни и шармантни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата