Машки Мускулни Резервоари Се Вклопуваат Летни Обични Јаки Со Широки Раменици Памучна Кошула Без Ракави Маичка Без Ракави, Големина XXL, Црна

Машки Мускулни Резервоари Се Вклопуваат Летни Обични Јаки Со Широки Раменици Памучна Кошула Без Ракави Маичка Без Ракави, Големина

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Машина за перење и лесна за нега.09" рамо : 48cm/18.Големина : XL Биста : 100cm/39. Ве молиме погледнете ја табелата со големини (во описот) за точно вклопување.29"Length : 74cm/29.35" Големина : xxxxl биста : 112cm/44.11" Должина : 71cm/27.

Параметри на производот

Стоката во категоријата