Стабилна Библиотека За Дрвени Скали со 5 Полици Со Метална Рамка, Индустриски Модерни Полици За Скали Од 5 Нивоа,Бели

Стабилна Библиотека За Дрвени Скали со 5 Полици Со Метална Рамка, Индустриски Модерни Полици За Скали Од 5 Нивоа,Бели

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Вовед : . Совршено складирање за секој простор, како дневна соба, спална соба или канцеларија. Покажете семејни фотографии, романи или украси со оваа библиотека етагере. Индустриско-шик дизајнот носи стил на тренд во секој простор од вашиот дом или канцеларија. Структурата со отворени полици ќе додаде визуелен простор за вашиот мал стан. Се одликува со лесен за составување дизајн што можете да го монтирате на кој било ѕид. Карактеристики : . 1. Повеќенаменска Решетка За Складирање : дизајнот На Отворени полици обезбедува дополнителен простор за книги, домашни растенија, медиумски уреди или што сакате. 2. Цврста Конструкција : Високиот квалитет на рамката ОД МДФ и металната цевка ја прават полицата за книги супер цврста. 3. Овој минималистички дизајн ќе одговара на секоја домашна канцеларија, дневна соба или спална соба. 4. Лесен За Инсталирање : Лесен, едноставен и уникатен дизајн, додадете дополнителен простор за полици и без напор. Спецификации : . 1. Материјал : Мдф Метална Рамка. 2. Боја : Бела. 3. Димензии : (23,62 х 11,81 х 70,87)/ (60 х 30 х 180) см(Л х ш х). 4. Растојание Од Секое Ниво : 11.22. Пакетот Вклучува : . 1 х Полица За Книги. Забелешки : . 1. Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето. 2. Ве молиме инсталирајте ја стоката со упатството за употреба. 3. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. . 1. Повеќенаменска Решетка За Складирање : дизајнот На Отворени полици обезбедува дополнителен простор за книги, домашни растенија, медиумски уреди или што сакате. 2. Цврста Конструкција : Високиот квалитет на рамката ОД МДФ и металната цевка ја прават полицата за книги супер цврста. 3. Овој минималистички дизајн ќе одговара на секоја домашна канцеларија, дневна соба или спална соба. 4. Лесен За Инсталирање : Лесен, едноставен и уникатен дизајн, додадете дополнителен простор за полици и без напор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата