Женски Врвови Вратот На Екипажот Женски Блуза Секојдневен Печатени Маици Краток Ракав Лето БЕЛА XL

Женски Врвови Вратот На Екипажот Женски Блуза Секојдневен Печатени Маици Краток Ракав Лето БЕЛА XL

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Кошули Со Кратки Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 18,5 см/7,28" Должина : 64см/25,20" Големина : М Биста : 96см/37,80" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 19,1 см/7,52" Должина : 66см/25.98" Големина : L Биста : 102cm/40.16" рамо : 42cm/16.54" ракав : 19.7 cm/7.76" должина : 68cm/26.77" големина : Xl Биста : 108cm/42.52" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 20.3 cm/7.99" Должина : 70cm/27.56" Големина : Xxl Биста : 114cm/44.88" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 20.9 cm/8.23" Должина : 72cm/28.35" Големина : Xxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 45.5 cm/17.91" ракав : 21.5 cm/8.46" должина : 74см/29.13" камизола блузи за жени,печатени ракави екипажот одблесокот стил летни врвови. Женски Камизолни Врвови Плисирани На Грбот и Замав Полите За Стилски Дизајн, Скријте Го Стомакот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ;блузи за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата