Хартија Мат 32лб Хартија, 8. 11, Рециклиран Црн Лен, по Пакување

Хартија Мат 32лб Хартија, 8. 11, Рециклиран Црн Лен, по Пакување

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Џем Хартија Црна Ленена Рециклирана Хартија е направена од 30% рециклирани материјали и има луксузна ленена завршница. Оваа хартија од 32 килограми има елегантна и елегантна црна боја на млаз и измерена 8,5 х 11 инчи по лист. Во овој пакет има вкупно 50 листови. Оваа хартија е пријателска за печатачот и изгледа извонредно кога е отпечатена или напишана со метални мастила! Овој висококвалитетен труд е одличен и за уметнички и занаетчиски проекти и бележници. Користете го за да направите сам украси и многу повеќе! Во вашето гнездо специјална пригода или деловна функција, креирајте уникатни покани, мети, програми и други предмети со оваа црна ленена хартија! Големина : 8,5 во х11ин Боја : Црна Ленена Количина : 50 Џем Хартија И Плик Хартија и Картон. Боја : Црна. Количина : 50 По Пакување. Големина : Писмо Хартија. Користете ја оваа хартија за сите ваши уметности и занаети, совршена за флаери, проекти, најави, правење картички и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата