Зачувување На Бојата На Тојела Позлатен Висечки Синџир Шарени Очила Ремен сребрена роза цвет

Зачувување На Бојата На Тојела Позлатен Висечки Синџир Шарени Очила Ремен сребрена роза цвет

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Информации за производот : Материјал : бакар + легура : 75 см боја : кариран бисер-злато, кариран бисер-сребро, шарено стакло-злато, шарено стакло-сребро, око-злато, око-сребро, обоен кристал-злато, обоен кристал-сребро, 6+6 бисер-злато, 6 +6 Бисер-Сребро, Љубов Бисер-Злато, Љубов Бисер-Сребро, Круг Бисер-Злато, Круг бисер-сребро, сончоглед-злато, сончоглед-сребро, пентаграм-злато, пентаграм-сребро, розово-злато ,Rose-Silver,Airplane-Gold,Airplane-Silver,Love-Gold,Love-Silver,Rhombus-Gold,Rhombus-Silver,Round-Gold,Round-Список За Пакување Сребро : Јаже за Очила*1 Зачувување На Бојата На Тојела Позлатен Висечки Синџир Шарени Очила Ремен сребрен цвет Од Роза.

Параметри на производот

Стоката во категоријата