24 Класа HD LED телевизор, црна, RT2480

24 Класа HD LED телевизор, црна, RT2480

Во магацинот.
DEN 10048.00
Тековен:

Елегантниот дизајн на RCA 24 "LED HD телевизорот ќе се вклопи во секоја просторија. Уживајте во квалитетот на премиум слика и огромна вредност во софистициран дизајн, совршен за да донесете забава во која било просторија во куќата. Овој ТВ со рамен екран LED карактеристики r Одлично Боја и контраст. Директно осветлување на LED осветлувањето дава потемни црнци и светлечка осветленост, додека одржува супериорна енергетска ефикасност. 24 ”HD LED телевизор. Резолуција : 1366 x 768. Дигитални способности : 480i, 480p, 720p, 1080i.

Параметри на производот

Стоката во категоријата