Heart n 'Trush Women's Plus Plus Printed Healgings

Heart n 'Trush Women's Plus Plus Printed Healgings

Во магацинот.
DEN 190.24
Тековен:

Шарен, удобен, истегнат - додаден стил без напор на вашата гардероба со хеланки од Дерек срце. Спарете го со омилениот пуловер за денови исполнети со активности или достојни ноќи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Висок пораст; Слаби одговара. Повлечен стил. Еластична половината. Контрастни отпечатоци. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус печатени хеланки од срцев удар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата