Женска пумпа за зашилена пети

Женска пумпа за зашилена пети

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Оваа потпетица на Тацита ќе направи некои глави да се свртат оваа сезона! Оваа симпатична чевли има пета од маче, зашилена пети и прекрасни детали за разоткриен раб. Стилот на Д'Орај е сè што е во моментов, затоа не пропуштајте прекрасен чевли! Овие пумпи се изработени со велур и вештачки материјали. На овој чевел се истакнува зашилен пети. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата