Пакет и заштедете 10%: седиште мрсен скалпот и косата 4-чекор бараат рутина на јасност

Пакет и заштедете 10%: седиште мрсен скалпот и косата 4-чекор бараат рутина на јасност

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Кондиционер за масло од масло : После шампонирање со шампон за масло од седиште, нанесете го климатик на влажна коса и масажа во косата и скалпот, оставете го вклучувањето 3 минути, а потоа темелно исплакнете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата