од прирачникот Awntech California, повлечен од трескање

од прирачникот Awntech California, повлечен од трескање

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Прирачникот за средна должност на Awntech California, кој може да се повлече од буџетот. Се нуди во рачно работење. Карактеристиката на разликување е тоа што е леснотија на користење и едноставност. Структурата на тревовите е елегантна, модерна и издржлива. Има добро дизајнирани странични раце кои се обложени со прав (бело) во професионална оценка со средна должност. Ова повлекување на внатрешен двор може да се користи за повеќе намени и обезбедува голема покриеност против штетните зраци на Сонцето. Зачудувачките бродови целосно собрани бараат само инсталација на заградите и лизгајќи ги на своето место. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат ограничени опции за боја за избор по конкурентна цена. Прирачник за убавина од Awntech California прирачник за повлекување : Рачно работење. Ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и третирани со UV и облоги отпорни на вода. Валентот може да се отстрани за складирање. Вклучува wallидни држачи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата